Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej


#1 28-09-2007 14:58:05

arek_m

Administrator

Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 80
Punktów :   

Rekolekcje 2007

Wiem że niewiele osób w tym roku było na rekolekcjach, ale mimo wszystko, zachęcam zarówno uczestników jak i animatorów do podzielenia się z nami wrażeniami, przeżyciami, wnioskami z tegorocznych rekojekcji. Jeśli coś nas szczególnie zachwyciło, uderzyło, podzielmy się tym, niech inni też zaczerpią coś z tego wspaniałego czasu, choby poprzes przeczytanie postu na forum


"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz na co trafisz"

Offline

 

#2 04-11-2007 16:07:21

noemi

Administrator

3968660
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 179
Punktów :   

Re: Rekolekcje 2007

ja mogę się podzielić - byłam pierwszy raz jako animator - muzyczny (trochę bez uprawnień, bo na KAMUZO nie byłam, ale liczą się chęci) Było ciężko, pod koniec padł mi głos, ale jakoś dało radę Co uderzyło? Niestety to, że było mało uczestników, no i... ok może opuszczę ten fragment Ale jak ktoś chciał, to na pewno przeżył dobrze - Mnie te rekolekcje utwierdziły w przekonaniu, że jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na swoim miejscu

No i pozdrawiam ks. Artura i dziękuję, że wytrzymał z nami te 2 tygodnie + podróż w jedną i w drugą stronę A chyba szczególnie w tę do Krakowa - i ze swojej strony obiecuję, że z piosenką roku to koniec - w następnym będzie nowa - oby lepsza


"Kochaj cierń co dolega i kamień co nuży.
Jakże ci słodki będzie kiedyś kres podróży. "

Leopold Staff

Offline

 

#3 10-11-2007 10:44:20

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: Rekolekcje 2007

Heh... jak myślę o tych rekolekcjach to od razu chce mi się śmiać, bo mam dużo radosnych wspomnień. Oczywiście jak napisała Ela było ciężko, ale z drugiej strony jest trochę tak, że idealizujemy przeszłość(przynajmniej ja tak mam) i gdzieś wszystko co było nie tak staje się mało ważne, a na pierwszy plan przechodzą pozytywy. To co było dla mnie niejako hasłem przewodnim to zdanie które x. Artur często powtarzał: "rekolekcje są łaską". Tak samo :"wiara jest łaską" i chyba trwając w tej świadomości, można każdego dnia na nowo dziękować. No i dziękuję. Wszystkim. Dołączam się do podziękowań i pozdrowień dla ks. Artura.


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gloria-victis.pun.pl www.wwsis.pun.pl www.zip08.pun.pl www.biotechnologia-kul.pun.pl www.akilian.pun.pl