Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 21-10-2006 11:32:45

ewel_ka

New member

8638796
Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 3
Punktów :   

zamiast wieczoru filmowego

W związku z tym, że na wieczory filmowe przychodzi mało osób, mam małą propozycję-aby zastąpic go w przyszłym tygodniu czymś innym- tak dla odmiany. Może jakaś ciekawa zabawa w plenerze albo coś w tym stylu. Jeszcze sie nad tym pomyśli:) A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Offline

 

#2 21-10-2006 11:44:40

AguśM

Member

6292741
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 41
Punktów :   

Re: zamiast wieczoru filmowego

Hmmm.....dobry pomysł:) Sporo jest zabaw w plenerze, więc powinno być fajnie:) Tylko moze być i tak,że skoro ludziom nie chce się przychodzić na wieczory filmowe, gdzie w salce ciepło jest itd. to moze im isę tym bardziej nie chcieć przyjść na jakś zabawę na powietrzu...:/bo znając "zaangażowanie" naszych oazowiczów wszelkie akcje (na czuwania przychodzą znikome ilości osób, o pogodnym już nawet nie wspomnę...),to moze być ciężko z frekwencją:( Ale w sumie moze coś nowego ich przyciągnie:) Spróbujemy, ja jestem jak najbardziej za:D


Nikt nie jest tak bogaty, aby mógł obejść się bez uśmiechu, ani tak biedny, aby nie mógł uśmiechu podarować.

Offline

 

#3 21-10-2006 13:37:06

arek_m

Administrator

Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 80
Punktów :   

Re: zamiast wieczoru filmowego

Kiedyś był pomysł zastępowania co jakiś czas filmów spotkaniami dyskusyjnymi, ale to tylko tak gwoli przypomnienia. A pomysł zabaw w plenerze.. hmm.. Życzę wielu pomysłów i sukcesów w realizacjii


"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz na co trafisz"

Offline

 

#4 21-10-2006 17:24:34

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: zamiast wieczoru filmowego

To właściwie fajny pomysł, ale w pewnym sensie powiela pogodny,może spróbować ożywić pomysł spotkania dyskusyjnego? Mysle ze wiele osób chciałoby przyjść porozmawiać na jakiś ciekawy temat, wymienić się swoim zdaniem. Mogło by to dotyczyć spraw wiary ale nie koniecznie. Może Księdza dałoby się namówić na coś w rodzaju zabawy "sto pytań do"- na jakis temat. to tylko taka myśl, bo własciwie teraz zaczyna się zimno robić i zabawy w plenerze mogą nie wypalić... może wiosną?


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightcrew.pun.pl www.wayofshinobi.pun.pl www.celuloidowo.pun.pl www.humanijapko.pun.pl www.ts2.pun.pl