Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej


#1 06-10-2006 18:17:34

Simon

POSTać

6510722
Skąd: Skwierzyna:(/Poznań:) ;]
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 162
Punktów :   

Filologia Klasyczna w UAM

Muahahaahha!!!Znalazłem dla siebie dość miejsca żeby ponarzekać z deka:)...No więc zaczynam...Jestem po tygodniu Filologii Klasycznej W Collegium Novum w Poznaniu i... jush mam dość!!Ludzie!Mówię wam - to jest kierunek TYLKO & WYŁĄCZNIE DLA FASCYNAYTÓW!!!
To by było na tyle mojego narzekania, myślę że i tak dosłowne i radykalne;].Nie będę wam tu mówił o egzaminach z Greckiego np...bo i po co??
Zanim się wybierzecie na ten kierunek to glęęęęęęboko się wpierw zastanówcie!!!Ja tu jestem tylko z konieczności...i proszę Pana Boga żeby mnie przeniósł na Filo Ang:)Ejmen...


'Mądry jastrząb szpony kryje'...ale...'Biada mi gdybym nie głosił ewangelii!'!!!!
'So burn it down...remember to find a new way to carry on...'...

Offline

 

#2 07-10-2006 18:20:12

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: Filologia Klasyczna w UAM

ja cale szczescie sie tam nie wybieram ale szczerze wspolczuje bo wiem co to znaczy uczyc sie nie tego czego bysmy chcieli np. moja informatyka( na szczescie to juz ostatni trymestr jeszcze tylko 8 tygodni).


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

#3 08-10-2006 20:23:56

dioda87

POSTać

4811141
Skąd: Poznań/Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 245
Punktów :   

Re: Filologia Klasyczna w UAM

Trith jeszcze za nią zatęsknisz:)
Ja na swoje studia nie narzekam:) Geografia jest cudowna, ludzie szaleni a wykładowcy wyluzowani No a wydział na Morasku.... to trzeba zobaczyć


Wszystko to dane "przypadkiem".

Offline

 

#4 09-10-2006 18:50:16

marcia_

Member

2128439
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 45
Punktów :   

Re: Filologia Klasyczna w UAM

Na Morasku... o jaaa... ja tam mam tylko wf
za to teologia jest WYCZESANA!!!
polecam jeśli kto chce zgłębić wiedzę o tym w co tak naprawdę wierzy, a poza tym księża profesorzy to poprostu.... jedna wielka zwała
Zapytajcie sami Tomka, że codziennie przynoszę nowe hity


bądź bohaterem!

Offline

 

#5 09-10-2006 23:11:20

kemot

Moderator

Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 109
Punktów :   

Re: Filologia Klasyczna w UAM

Oj tak, czego to ja się nie nasłucham...txty z fil. przyrody, sytuacje z profesorami od jakichś (dla mnie) egzotycznych;) przedmiotów....oj każdy chyba ma o czym opowiadać:)

Offline

 

#6 10-10-2006 11:22:37

dioda87

POSTać

4811141
Skąd: Poznań/Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 245
Punktów :   

Re: Filologia Klasyczna w UAM

Martuś jakie masz przedmioty?? Opowiadaj.....Teologia to moje małe niespełnione marzenie...ehh


Wszystko to dane "przypadkiem".

Offline

 

#7 11-10-2006 16:39:05

marcia_

Member

2128439
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 45
Punktów :   

Re: Filologia Klasyczna w UAM

Jeśli chodzi o więcej info na temat teologii to zapraszam do wątku: "TEOLOGIA " [nie wiem jak szybciej was przekierować, nie znam się na informatyce ]
Pisze o tym bo zostałam pouczona przez pewnych panów [niech pozostaną anomimowi ], że poruszam temat w wątku, który wcale o tym nie mówi, czyli kłania się czytanie ze zrozumieniem

A' propos Szymona i jego studiów, to wierze, że jest kicha... W sumie najciężej studiować coś czego się nie lubi, o tym wspominała też tirith...
Ale Szymon! Głowa do góry! Wierzę, że poznanie kultury antycznej poszerzy znacznie twoje horyzonty! Będziesz dzięki temu mądrzejszy, a za rok modlę się i trzymam kciuki co by Ci się poszczęściło na Fil. Angielskiej


bądź bohaterem!

Offline

 

#8 01-11-2006 14:54:06

Simon

POSTać

6510722
Skąd: Skwierzyna:(/Poznań:) ;]
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 162
Punktów :   

Re: Filologia Klasyczna w UAM

Taa..dziękuję za wsparcie i zrozumienie Drag:)...Wszystko zależy ode mnie i od Niego - jeśli się nie sprężę, nie wezmę w garść to będzie kicha na maxa...Ale z drugiej strony łatwo jest sobie coś postanowić...trudniej tego przestrzegać...


'Mądry jastrząb szpony kryje'...ale...'Biada mi gdybym nie głosił ewangelii!'!!!!
'So burn it down...remember to find a new way to carry on...'...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-destiny.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.khorn.pun.pl www.klubsm.pun.pl www.pbfowo.pun.pl