Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej


#31 22-09-2007 14:51:00

Simon

POSTać

6510722
Skąd: Skwierzyna:(/Poznań:) ;]
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 162
Punktów :   

Re: Filmy godne polecenia

Feliks* chyba:P. 'Komornik' jest indeed genialnym filmem, absolutnie godnym polecenia!


'Mądry jastrząb szpony kryje'...ale...'Biada mi gdybym nie głosił ewangelii!'!!!!
'So burn it down...remember to find a new way to carry on...'...

Offline

 

#32 22-09-2007 18:21:27

arek_m

Administrator

Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 80
Punktów :   

Re: Filmy godne polecenia

Hehe, na TVP ostatnio leciał, szkoda że musiałem się uczyć, bo też chciałem obejrzeć.


"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz na co trafisz"

Offline

 

#33 23-09-2007 08:48:02

noemi

Administrator

3968660
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 179
Punktów :   

Re: Filmy godne polecenia

ja nie oglądałam, ale obejrzę kiedyś na pewno )


"Kochaj cierń co dolega i kamień co nuży.
Jakże ci słodki będzie kiedyś kres podróży. "

Leopold Staff

Offline

 

#34 23-09-2007 12:32:34

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: Filmy godne polecenia

Poprawiłam, bo oczywiście Szymon ma racje i Feliks taka literówka mała każdemu się moze trafić


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

#35 25-09-2007 22:15:50

Simon

POSTać

6510722
Skąd: Skwierzyna:(/Poznań:) ;]
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 162
Punktów :   

Re: Filmy godne polecenia

No pewnie...przecież ja sie nie czepiam tylko skorygowałem;). A ja mam tego filma w domu:P


'Mądry jastrząb szpony kryje'...ale...'Biada mi gdybym nie głosił ewangelii!'!!!!
'So burn it down...remember to find a new way to carry on...'...

Offline

 

#36 13-03-2008 19:38:27

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: Filmy godne polecenia

Ostatnio widziałam dwa filmy godne polecenia i jeden raczej dziwny. Warto zobaczyć "Pokutę", może nie jest to jakiś trzymający w napięciu film, ale pięknie nakręcony i ma fantastyczną muzykę(oscarową zresztą). A drugim filmem jest musical "Across the Universe" (nie jestem pewna pisowni), film o miłości i poszukiwaniu sensu życia i dorastaniu, wybieraniu drogi + piękna aranżacja piosenek Beatlesów, warto zobaczyć.
No i trzeci film, raczej dziwny, horror "Mgła"(na podstawie powieści Kinga). Cały film nie najgorszy, ale końcówka całkowicie popsuta. Dla każdego kto będzie oglądał polecam wyłączyć po scenie w samochodzie i przyjąć do wiadomości, że mieli jednak pięć kul.


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

#37 17-03-2008 02:32:37

Simon

POSTać

6510722
Skąd: Skwierzyna:(/Poznań:) ;]
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 162
Punktów :   

Re: Filmy godne polecenia

EEE Tirith!!! 'Mgła' [ ale 'The Mist' a nie 'The Fog'...!!!] jest świetna! I trzeba ją obejrzeć do końca! I to właśnie koniec jest najważniejszy! Ten film jest genialny pod względem psychologicznym a nie jakimś horrorskim/thrillerskim! Oglądać do kooońca! Polecam:]
A 'Pokuty' i 'Across the Universe' żem nie oglądał unfortunately...aaale ale! Pooolecam film pt 'Spokojny Człowiek'
['He was a quiet man']! Majstersztyk aktorstwa Elishii Cuthbert i Christiana Slater'a. No ale acting to NIE jedyna zaleta tego filmu:)


'Mądry jastrząb szpony kryje'...ale...'Biada mi gdybym nie głosił ewangelii!'!!!!
'So burn it down...remember to find a new way to carry on...'...

Offline

 

#38 19-03-2008 12:38:02

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: Filmy godne polecenia

No tak Szymonie, jeśli przyjmiemy, że to takie psychologiczne, to końcówka powinna nas poruszyć, ale mnie szczerze mówiąc rozśmieszyła, być może to kwestia nastroju, a być może kiepskiego reżysera. Ponoć książka kończy się inaczej? Ale taka dziwna ta końcówka. Jak dla mnie to walcząc przez cały film, nieco się poddali na końcu.
Za to nie polecam wydawać pieniędzy na kino,  żeby obejrzeć "To nie jest kraj dla starych ludzi". Można obejrzeć, bo ma coś w sobie i w pewnym sensie pobudza do przemysleń, ale pesymistyczne wnioski się raczej nasuwają.


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rasengann.pun.pl www.shinobisway.pun.pl www.grazycie.pun.pl www.wsowl2008.pun.pl www.husariapw.pun.pl