Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej


#1 28-11-2006 12:20:36

kemot

Moderator

Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 109
Punktów :   

Przygotowania SYLWESTRA!!!

Kto coś w tym kierunku robi/myśli/projektuje/kombinuje ?
Są już może jakieś pomysły i ludzie chętni by nasz Sylwester był naprawdę czadowy?
Piszcie, zgłaszajcie się, piszcie swoje pomysły!! - myslę, że najwyższy czas zacząć planować!

Ja ze swojej strony zapewniam zainteresowanie i pomoc, na jaką tylko mogę sobie pozwolić będąc nie całkiem w Skwierzynie.

Może warto by było się umówic na jakieś spotkanie? Każdy by przyniósł jakiś pomysł ze sobą.
Szczególnie myślę o scenografii - tym wszystkim dekoracjom, kwestiom organizacyjnym - gdzie, co do jedzienia () i jak, kiedy to zrealizować, po ile się zbierać...

Serdecznie zapraszam szczególnie Księdza Artura do pracy nad Sylwestrem - strona finansowa i organizacyjna się bez księdza nie obejdzie!

Możemy sprawić, że tegoroczny sylwester będzie czymś z czego będziemy naprawdę bardzo dumni!! Ale nie zrobimy tego w 4 osoby - Wszystkich zapraszam do przygody z Sylwestrem i do pracy, pomysłowości i poświęcenia...

DAJMY CZADU!! ))))

Ostatnio edytowany przez kemot (28-11-2006 12:22:11)

Offline

 

#2 28-11-2006 16:32:01

swietlik

Member

3199193
Call me!
Skąd: Sk-na City :)
Zarejestrowany: 20-09-2006
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Przygotowania SYLWESTRA!!!

Ja myślę, że trzebaby zacząć od określenia "tematu przewodniego" - tak jak w zeszłym roku było UFO, a dwa lata temu kraina Elfów (chyba dobrze pamiętam)..
Sama na żaden konstruktywny pomysł jeszcze nie wpadłam, ale w sumie możnaby było podyskutować, jeśli ktoś ma propozycje, no nie?


(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- wklej tego króliczka do swojej sygnaturki, aby pomóc mu w dominacji nad światem! <made by M.>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moto-skc.pun.pl www.humanijapko.pun.pl www.ts2.pun.pl www.nightcrew.pun.pl www.celuloidowo.pun.pl