Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 15-10-2006 00:07:06

AguśM

Member

6292741
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 41
Punktów :   

Pogodny wieczór

Ludzie!!   Dzisiaj (no takbo od 7minut jest niedziela już;)) po Mszy jest pogodny wieczór, zabawy będą świetne, ale będzie tym fajniej, im wiecej ludzi przyjdzie, tak więc nie wykręcać się. Po Mszy stawiamy się wszyscy pod salką!!


Nikt nie jest tak bogaty, aby mógł obejść się bez uśmiechu, ani tak biedny, aby nie mógł uśmiechu podarować.

Offline

 

#2 18-10-2006 16:05:37

marcia_

Member

2128439
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 45
Punktów :   

Re: Pogodny wieczór

Ludzie! Co się z wami dzieje że was nie ma! Czuwanie, pogodny wieczór - była nas garstka... Gdzie nasza wspólnota? Gdzie jesteście?

Zaniepokojona - Marta


bądź bohaterem!

Offline

 

#3 18-10-2006 21:48:54

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: Pogodny wieczór

poczułam się wezwana do odpowiedzi. na czuwaniu byłam, a na pogodnym niestety nie, ale moja babcia miala imieniny i siedziałam na spotkaniu rodzinnym 120 km od Skwierzyny... ale duchowo się jednoczyłam ze wspólnotą .


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

#4 18-10-2006 22:50:17

AguśM

Member

6292741
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pogodny wieczór

No właśnie, zgadzam się z Martą. Czuwanie dla całej oazy, a przyszło może z 15 osób:( Pogodne wieczory też, coraz mniej osób przychodzi, ostatnio była razem z prowadzącymi, czyli mną, Gosią, Eweliną i Alą, 9 osób....A przecież xiądz Artur mówił jasno, że pogodne wieczory są OBOWIĄZKOWE! Dlatego m.in. nie ma zabaw po spotkaniach w tygodniu. Poza tym, no sorry, nasza diakonia się stara, żeby były coraz to lepsze, fajniejsze zabawy, i po co, skoro przychodzi kilka osób? Oczywiście każda osoba jest ważna, ale im więcej nas tym lepiej się bawimy, weselej jest i w ogóle. Niektórzy szukają wymówki w nauce. No dobrze, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby wszyscy akurat uczyli się w niedzielę o 19....Poza tym godzina zabawy chyba każdemu się przyda....odstersuje może? Przecież my to dla Was WSZYSTKICH przygotowujemy, dlatego zaszczycajcie nas swoją obecnością. JTo jest tylko godzinka po Mszy. Czy to dużo? A fajnych wspomnień (i ostatnio nawet zdjęć)może być sporo. Jesteśmy wspołnotą czy nie w końcu?


Nikt nie jest tak bogaty, aby mógł obejść się bez uśmiechu, ani tak biedny, aby nie mógł uśmiechu podarować.

Offline

 

#5 19-10-2006 10:54:05

ks. Artur

Member

Zarejestrowany: 19-09-2006
Posty: 46
Punktów :   

Re: Pogodny wieczór

Bardzo dziękuję za ten głos! Rzeczywiście Diakonia się przykłada i stara, za co jej serdecznie dziękuję, ale musi mieć dla kogo się starać! Ostatnio z frekwencją jest dosyć kiepsko...i na mszy, i na pogobnym, czuwaniu... Warto by sobie przemyśleć sprawę swojego zaangażowania!!!


Rozstanie uczy cierpliwości
Ćwiczy miłość, jak niesfornego źrebaka
By go okiełznać wędzidłem tęsknoty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wayofshinobi.pun.pl www.ts2.pun.pl www.humanijapko.pun.pl www.celuloidowo.pun.pl www.nightcrew.pun.pl