Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej


#1 11-09-2006 23:06:19

noemi

Administrator

3968660
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 179
Punktów :   

propozycje :)

Pilnie poszukujemy ludzi do pomocy w budowie naszej strony Oazowej. Chodzi o zaprojektowanie szaty graficznej stronki. Zastanówcie się, poszperajcie po internecie, pooglądajcie inne strony, uruchomcie wyobraźnię. Proponuję żeby każda osoba, która się zaangażuje w to zagadnienie przygotowała projekt graficzny strony - przenieść swoje pomysły na papier za pomocą kredek, mazaków itp. Oczywiscie mile widziane również prace grupowe Oto co koniecznie ma się znaleźć na stronie:
- miejsce na wyświetlanie treści poszczególnych podstron (czyli faktyczną zawartość strony)
- miejsce na "słowo na każdy dzień", czyli jakiś krótki cytat, sentencje, fragment z Pisma Św.
- miejsce na menu do nawigowania stroną (przełączania podstron)
- miejsce na formularz logowania się na stronę, licznik odwiedzin

To musi być, a w którym miejscu, jaki będzie miało kształt, rozmiar, kolor, to już należy do Was. Proponuję zorganizować spotkanie, na które zainteresowane tym zagadnieniem osoby przyniosły już konkretne prjekty, pomysły. Wtedy byśmy skonfrontowali Wasze dzieła i ustalili już wspólnie końcowy wygląd strony. Spotkanie to proponuję ustalić powiedzmy na ten czwartek (14.09), godzinę ustalcie między sobą, ja się dostosuję
W całym tym zadaniu chodzi o to że zanim nie będzie konkrtnego, finalnego projektu szaty graficznej, nie mogę się zająć jego realizacją i tym samym termin opublikowania strony w intenecie odwleka się na bardzo długo. A sam wszystkiego nie zrobię.

W sprawie wszelkich pytań, niejasności itp. proszę się kierować najlepiej bezpośrednio do mnie, osobiście bądź na kom. (605517110)

Pozdrawiam, arek_m


"Kochaj cierń co dolega i kamień co nuży.
Jakże ci słodki będzie kiedyś kres podróży. "

Leopold Staff

Offline

 

#2 12-09-2006 13:44:44

kemot

Moderator

Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 109
Punktów :   

Re: propozycje :)

Myślę, żę osoby, które chcą pomóc - powinny czemprędzej się zgłosić i ustalić tą godzinę - tu na forum (no albo do Arka na kom...) w każdym razie - żeby nie było tak, żę strona nie ruszy, bo NIKOMU się nie chciało...
zasadniczo gro pracy juz jest zrobiona i tylko kwestia grafiki pozostaje, więc zgłaszajcie się, poświęćcie chwilkę w domku na rysunek - i już - BĘDZIEMY MIELI WŁASNĄ STRONĘ OAZOWĄ!!!
ps: jak czwartek nie pasuje z jakichś przsyczyn - to też piszcie!

Offline

 

#3 14-09-2006 14:15:34

arek_m

Administrator

Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 80
Punktów :   

Re: propozycje :)

W związku z brakiem odzewu na forum odnośnie godziny dzisiejszego spotkania ustalam odgórnie godzinę 18:30, pod plebanią. Z góry zastrzegam żebyście zarezerwowali sobie duuuużo czasu, powiedzmy 2h.
Serdecznie zapraszam


"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz na co trafisz"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sportdownload.pun.pl www.shinobiwalka.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl www.louisiana.pun.pl www.rpggryf.pun.pl