Oficjalne Forum Oazy Skwierzyńskiej


  • Index
  •  » Powitania
  •  » Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

#1 08-09-2006 01:48:02

arek_m

Administrator

Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 80
Punktów :   

Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

O mnie:

Arek Macudziński. Obecnie student prawie 2 roku informatyki na Politechnice Poznańskiej. Urodziłem się w Skwierzynie. Co lubię? : gra na gitarze, czytanie książek, oglądanie ciekawych filmów, programowanie, ambitne rozmowy, fazować się z tomkiem ;P
Ambicje na przyszłość: ukończyć jakąś szkołę muzyczną, zasłużyć na tytuł mgr inż. informatyki, wystąstąpić na Vincentianie itp...

Na razie tyle, ewentualne poprawki jak się wyśpię


"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz na co trafisz"

Offline

 

#2 08-09-2006 02:06:31

kemot

Moderator

Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 109
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

Tomek jestem:)
Znaczy taki uśmiechnięty, BARDZO (hiv-)pozytywny Ziom-Tom:D
(w tey chwili piszę pod wpływem fazy, wię cmusicie mi wybaczyć, że piszę takie harabuździe...)
Studiuję obecnie na Politechnice Poznańskiej => mieszkam w Poznaniu na stancji & lubię patrzeć w niebo:D
Skwierzyna - tu się urodziłem, wychowałem, żyję (ostatnio z rzadsza, ale cóż?... życie), tu straciłem ostatnie resztki normalności i ...no i już jestem jaki jestem - kto widział wie o co chodzi:)
Kocham ...mnóstwo rzeczy szczególnie się fazować, ale też bębenkować, gitarzyć, ostatnio - śpiewać, grać w szachy (albo w co popadnie), w KOSZA!!!!, biegać, Tworzyć, odkrywać, czytać, nie sypiać po nocach, ... kurcze w sumie to mógłbym tak wymieniać do jutra ale, że mnie czas goni;) (czyt.: sen) to zakończę na tym, że...

Pragnę kochać Boga całym sobą i w tej Miłośći odnajdywać siebie i drugiego człowieka!! chcę być człowiekiem radykalnym tzn: konkretnym - robić to co myślę i myśleć o tym co robię=>świetnym mężem, synem, ojcem, Chrześcijaninem, Człowiekiem. Jezus jest dla mnie Wszystkim.

Offline

 

#3 08-09-2006 07:05:09

marcia_

Member

2128439
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 45
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

I to jest właśnie Tomek
o 2 w nocy... o 4 jeszcze słyszałam jak gasi światło... i ja mam z nim mieszkać w jednym pokoju! PARAWANU!!!

Ja jestem Marcia
Ładna, inteligentna, dobrze zbudowana.... blumblum blum... to znaczy za wcześnie wstałam dzisiaj... więc jeszcze raz!

Marta - czytaj: siostra, córka, matka, żona i kochanka.... coś mi tu komp szwankuje.
Marta - czyli ... trudno powiedzieć...
No w każdym razie jestem siotrą tego tu ^ mieszkam w Skwierzynie i Poznaniu (zależy od sytuacji) i mam kota Bambuskę i w ogóle jestem dziwna, ale to nic hej ho !!

I skończyłam czytać encykliki!!! jeeeee stało się to wczoraj dokłądnie o 19 i potem poszłam spać ;P
Daltego nie mam co ze sobą zrobić teraz to i piszę głupościny


bądź bohaterem!

Offline

 

#4 08-09-2006 07:11:40

noemi

Administrator

3968660
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 179
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

To może teraz ja
Jestem Ela, uczę się w III kl. LO w Skwierzynie o nachyleniu humanistycznym. Od września mam też to szczęście (choć w sumie zależy dla kogo ) prowadzić scholę (pozdrawiam )

Interesuję się historią, turystyką, Unią Europejską (takie zboczenie z gimnazjum ), polityką. Lubię śpiewać, jeździć na rowerze i łyżwach, czytać, słuchać muzyki... I pewnie wiele, wiele innych rzeczy by się znalazło, jak sobie o czymś przypomnę, to na pewno dopiszę

Plany na przyszłość? Być dobrym animatorem, zdać maturę i dostać się na Wydział Prawa i Administracji (najlepiej we Wrocławiu ), następnie zostać ambasadorem w Kuala Lumpur, Bangkoku albo konsulem na Jamajce... Tu oczywiście żartuję, ale chciałabym być dyplomatą co z tego wyjdzie? nie wiem, ale podobno za marzenia się nie płaci

Pozdrawiam


"Kochaj cierń co dolega i kamień co nuży.
Jakże ci słodki będzie kiedyś kres podróży. "

Leopold Staff

Offline

 

#5 08-09-2006 10:05:14

voytek86

Member

1984378
Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

A Ja... ? hmmm dziwnie po co mam pisać kim jestem i jaki jestem.  Jaki jestem - jestem sobie ... Jak ktoś chce wiedzieć wiecej niech pisze na e mail...

p.s. miałem w podpisie "po co?" a nie "ale po co" i zaczyna mnie wnerwiać że ktoś mi grzebie w profilu!!

Ostatnio edytowany przez voytek86 (08-09-2006 10:07:30)


"Jeśli nie chcesz być ofiara systemu, musisz zacząć decydować samemu!"

Offline

 

#6 08-09-2006 11:53:51

dioda87

POSTać

4811141
Skąd: Poznań/Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 245
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

To ja jestem Dorot(ka) przez pewną Ziutosławę i paru innych ziomków poziomków zwana Dorotmundem:)
Od ponad 11 śpiewam w scholi (weteranka i tyle), jestem animatorką (pozdrowienia dla mjej byłej grupy!!) i zwariowaną oazowiczką. Jesli nie wiecie jak wyglądam to....moim znakiem rozpoznawczym jest ciągłe suszenie zębów przez naiwnych zwane uśmiechem

Obecnie jestem studentką UAMu w Poznaniu.  W październiku zacznę studiowac gospodarkę przestrzenną na wydziale nauk geograficznych

Uwielbiam szalec z przyjaciółmi, śpiewać , grać na gitarce, pomykac na rowerku i wiele wiele innych:)
To narazie na tyle będzie. Jak mnie wena traśnie to jeszcze cosik dodam:)


Wszystko to dane "przypadkiem".

Offline

 

#7 08-09-2006 15:05:21

AguśM

Member

6292741
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 41
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

No to teraz ja;) Mam na imię Agnieszka, chodzę do 2 klasy naszego skwierzyńskiego LO (na profil matematyczno-ifnormatyczny). Na oazę zaczęłam chodzić jakoś chyba w październiku zeszłego roku, ale byłam w sumie na chyba dwóch czy trzech spotkaniach, potem przestałam, ale potem jakoś od maja chodzę regularnie:D Jestem jedynaczką, dziwną czasem, cichą, małomówną (ach, ten mój charakter:P), ale mam też swoje odpały, o czym dobrze wiedzą ci, którzy znają mnie już jakiś czas. Bardzo często jestem nazywana "cichą woda", ciekawe czemu? Mieszkam sobie niby w Skwierzynie, ale tak naprawdę nie w mieście tylko za miastem, na takiej pipidówie, jak to złośliwie nazywam,gdzie dwa domy stoją tylko:/ Od niedawna należę do scholi,no i już 2 stopień oazy:D Co lubię? Taniec (nawet bardzo:P), słuchanie muzyki (rock, ostatnio wzielo mnie na reagge,czy jak tam to się pisze;)), czytanie książek, przyjaciół, śpiew (mimo, że talentem nie świecę:P), oglądanie filmów. Co cenie? Szczerość, inteligencję, pasje, poczucie humoru, wolność. rozpisałam się chyba, ale cóż, nieraz tak mam, że jak zacznę, to skończyc nie mogę;) Jak mi coś do głowy jeszcze przyjdzie to napiszę;)


Nikt nie jest tak bogaty, aby mógł obejść się bez uśmiechu, ani tak biedny, aby nie mógł uśmiechu podarować.

Offline

 

#8 08-09-2006 18:59:13

tirith

POSTać

Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 108
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

haj ewryłan, bikos maj inglisz izynt weri gut dalej bedzie po polsku... więc jestem Irminka i nie umiem angielskiego
poza tym ucze sie w lo nr 2 w mieście wojewodzkim Gorzowie... marzy mi sie architektura i wyprawa do Afryki oraz Irlandia af kors...
mieszkam sobie w skwierzynie, lubie tymbarki zielone i jabłkowo-miętowe, oraz sok pomarańczowy(ostatnio znaleziony pyszny z brazylijskich pomarańczy, mimo że z serii "prosto z sadu")...
i w sumie to takich pare bzdurek bo cv wklejac nie bede... choc moze byloby ciekawe


"Idealnie można tylko nie być"- wybaczcie moją nieidealność.

Offline

 

#9 08-09-2006 19:30:25

Anastazja

New member

Skąd: Niebo
Zarejestrowany: 08-09-2006
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

A ja jestem Aniołkiem. Niestety... nie ma mnie juz z wami,ale jest taki piękny cytat z piosenki: "tak daleko w kilometrach,a tak blisko mego serca". Uczę się w 2 kl. bolesławieckiego LO.. oraz w Szkole Muzycznej na wydziale wokalnym,takze w 2 kl. Te 2 lata w oazie,były piękne... Może mogły by być jeszcze lepsze,ale w życiu przecież nie oto chodzi... Teraz jestem harcerka... Moje miejsce : 21 Drużyna Wędrownicza "Burza". Jest cudownie:)


"Na skrzydłach Anioła,zaśnij pod kołdrą gwiazd...
Niech puch tuli Cię do snu...
Niech Twoie troski i zmartwienia
odejdą w dal,grane wiatrem."

Offline

 

#10 09-09-2006 19:58:06

TACIEK GOOLAS

Member

Zarejestrowany: 09-09-2006
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

Witam wszystkich. Mam na imie Maciej Golas. Bardzo się cieszę, że powstało takie forum. Dla tych którzy mnie nie znają - pochodzę z wielkiego miasta CITY SKWIERZYNA, a obecnie studiuje w Krakowie.
Oczywiście należałem do oazy, nawet przez jakiś czas byłem animatorem. Myśle, że to jaki jestem pisać nie muszę. Zresztą nie ma najmiejszego sensu, ponieważ Ci, którzy mnie znają doskonale wiedzą jaki jestem, a Ci którzy nie - to po kilku zdaniach się nie dowiedzą.
   Wszystkim życze powodzenia i zachęcam do pisania.


Chwałą należy się mężczyźnie na arenie, którego twarz jest umazana błotem, potem i krwią, który dzielnie walczy, który wie co to wielki entuzjazm, wielkie poświęcenie, który ściera się w słusznych sprawach, który w swych najlepszych chwilach poznał tryumf wielkiego wyczynu, a w najgorszych, gdy przegrywa , to przynajmiej przegrywa z odwagą.

Offline

 

#11 09-09-2006 23:18:26

Olszakcm

New member

Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

Witam! Tu ksiądz Łukasz. neoprezbiter, jeszcze na gwarancji. Od lipca w Skwierzynie. W zasadzie to nie znam się na forach (nigdy się na nich nie udzielałem). To będzie pierwsze. Pozdrawiam wszystkich. Do zobaczenia w sieci i (przede wszystkim!) na żywo.

Offline

 

#12 11-09-2006 11:03:21

orzeszek

Member

Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 14
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

witam! tu orzeszek.niektórzy znaja mnie a niektórzy nie.powiem tyle że Golas rozwalił mnie "SKWIERZYNA CITY" kocham skwierzyniakUF! jeszcze się tak do końca wole nie ujawniać,najpierw poobserwuje,a przyjdzie czas to siem ujawniwszy:)
ps.pozdrowienia dla wszystkich fanów cytrynówki

Offline

 

#13 12-09-2006 00:35:15

Simon

POSTać

6510722
Skąd: Skwierzyna:(/Poznań:) ;]
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 162
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

Witam wszystkich!!!Kłania się 'Nocny Marek (???)'...eee Nocny Szymek - Marek to inna bajka:P.Pomyślałem że 'Hello' to niewystarczające przedstawienie siebie i skrobnę coś 'porządniejszego'...No więc Szymon Kuźniar moja godność, obecnie absolwent ZSO Skwierzyna-student UAM w Poznaniu na wydziale...Filologii Klasycznej:]...no ale to zostawmy bo mam z tego powodu mieszane uczucia...Póki co mieszkam w naszej uroczej dziurze -  Skwierzynie ale jush niedługo przyjdzie w paziu czas na Poznań!!I ta perspektywa mnie raduje - czas się wyrwać do nowego otoczenia.Ludzie mówią że jestem pesymistą no ale ja sam nie wiem czy to prawda:P.Jeśli chodzi o formację ONŻ to zakończyłem podstawową czyli 3 stopnie + KODA z czego niezmiernie się cieszę, że wytrwałem, że mogłem pojechać na każde rekolekcje - w ogóle tylko dziękować Bogu że trafiłem do wspólnoty, poznałem tylu wspaniałych ludzi a przede wszystkim X.Artura!!!!!Z tego miejsca jush wszystkich zapraszam do działania w Oazie i formowania własnej osobowości oraz jej arcyważnego pierwiastka jakim jest Wiara!.Od zawsze lubiłem góry (morze mnie nie kręci:P)...ale dwa wypady do Zakopanego (zarówno w lato jak i zimę) utwierdziły mnie w przekonaniu żę ja góry (Tatry) po prostu kocham!! - ich się nie da porównać z objechanym i pospolitym zachodem słońca:P- gdy patrzysz na te śliczne panoramy...chodzisz po skamielinach, wspinasz się...tego się po prostu nie zapomina i chce się more & more!!!Dalej...moje zainteresowania to: języki obce - English rulez;] (marzę o nauce Hiszpańskiego),gry komputerowe (świetny sposób na naukę Angielskiego:P oraz oderwanie się od brutalnej i szarej momentami rzeczywistości), film, muzyka (wiadomo po co się ogląda filmy i słucha muzyki:P) oraz (sporadycznie) dobra książka. Bardzo lubię tańcować - no ale wiadomo tym zaraził Pajączek;] i uwielbiam zmęczyć się na rowerze;]. Słucham różnej muzyki ale dominuje muzyka filmowa i 'growa' oraz porządny rock/metal czy electro lub reggae;].Lubię posłuchać także czasami Czarnej Muzy oraz R&B jak chyba każdy;]...Nie znoszę bezmyślnego techno ani Dyski z pola rzecz jasna;] (Chociaż 'Jesteś Szalona' to hicior straszny:D)Nie wiem co mam jeszcze o sobie powedzieć bo i tak się jush rozgadałem:P.Dodam jeszcze tylko ze lubię cięty humor i bycie niepoprawnym sarkastykiem...Aha i nienawidzę komuchów & komunizmu!!Ejmen;]

Ostatnio edytowany przez Simon (12-09-2006 15:47:15)


'Mądry jastrząb szpony kryje'...ale...'Biada mi gdybym nie głosił ewangelii!'!!!!
'So burn it down...remember to find a new way to carry on...'...

Offline

 

#14 15-09-2006 18:07:45

Adzik

New member

Zarejestrowany: 07-09-2006
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

Więc witam =)
Faajnie, ze takie forum powstało.. Dobry pomysł..
Wiec jestem Amadeusz R..., 2 stopień, grupa b...

..pozdrawiam!

Offline

 

#15 16-09-2006 12:56:30

dioda87

POSTać

4811141
Skąd: Poznań/Skwierzyna
Zarejestrowany: 06-09-2006
Posty: 245
Punktów :   

Re: Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

Grupa B..... ło matko jakie to podziały powstały


Wszystko to dane "przypadkiem".

Offline

 
  • Index
  •  » Powitania
  •  » Nowi Użytkownicy - tu powinniście powiedzieć o sobie parę słów:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mt1.pun.pl www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.djbartiwwe.pun.pl www.wychfiz1.pun.pl www.gim3.pun.pl